Ennek az 51,2 V-os, 100 Ah-s LiFePO4 akkumulátorcsomagnak a névleges energiatároló kapacitása 5,12 kWh. Mindössze 43 kg súlyú, vékony profilja lehetővé teszi a falra szerelést – ezt a feladatot egyetlen ember is könnyedén elvégezheti. Ez a kialakítás hatékonyan oldja meg a hagyományos energiatároló akkumulátorokkal kapcsolatos gyakori kihívásokat, például a túlzott súlyt, a fáradságos telepítést és a nagy térbeli lábnyomokat.
Az akkumulátorcellák élettartama meghaladja a 6000 ciklust, a tervezett élettartam pedig akár 15 év. Ideálisan alkalmas sokféle alkalmazáshoz, beleértve az erkélyes napelemes rendszereket, lakóautókat, kis kabinokat és kompakt kereskedelmi berendezéseket.
Moduláris párhuzamos kialakítása megkönnyíti a jövőbeni kapacitásbővítést, ha szükséges. Az univerzális kommunikációs protokollokkal kompatibilis, és zökkenőmentesen integrálható a piacon jelenleg elérhető legtöbb általános hibrid inverterrel. Ezenkívül testreszabási lehetőségeket kínálunk az esztétikai, csomagolási és rendszerparaméterekre vonatkozóan, kielégítve mind a kiskereskedelmi végfelhasználók, mind a nemzetközi OEM/ODM partnerek egyedi igényeit.
Ennek az 51,2 V-os 100 Ah-s LiFePO4 akkumulátorcsomagnak a nettó tömege mindössze 43 kg. A 374 × 650 × 143 mm-es méretekkel és a vékony, mindössze 143 mm mély profillal rendelkezik egy külön falra szerelhető szerkezettel. Nincs szükség speciális emelőberendezésekre vagy többfős csapatokra, így egyetlen személy könnyedén kezelheti a szállítást és a falra szerelést. Ez különösen alkalmassá teszi korlátozott helyekkel rendelkező környezetekben – például beltéri helyiségekben, erkélyeken és lakóautókban –, miközben jelentősen csökkenti a munkaerőigényt és a telepítési költségeket.
A nagyobb kapacitású energiatároló rendszerekhez képest ez a termék alacsonyabb kezdeti beszerzési költséget kínál. Legyen szó akár egy háztartás első lépéséről a napenergia-tárolásról, egy barkácsolási projektről, akár egy kisvállalkozás vészhelyzeti energiaellátásáról, lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy ésszerű pénzügyi befektetéssel optimalizálják energiafelhasználásukat. Sőt, a rendszer később bővíthető a követelmények alakulásával, nagyobb rugalmasságot biztosítva a pénzügyi tervezésben.
A termék A osztályú lítium-vasfoszfát (LiFePO4) akkumulátorcellákat használ. 25°C-os körülmények között, 90%-os kisülési mélység (DOD) és 0,2 C-os kisülési sebesség mellett a cellák nem kevesebb, mint 6000 ciklus élettartamot érnek el. A teljes rendszert 10-15 éves élettartamra tervezték. Az akkumulátorcellák hosszú távú működése során minimális kapacitáscsökkenést mutatnak, így egész évben stabil teljesítményt biztosítanak, és csökkentik a berendezések gyakori cseréjével járó többletköltségeket.
A rendszer akár 15 azonos modell párhuzamos csatlakoztatását is támogatja. Az egyegységes 5,12 kWh tárolókapacitás mellett a teljes kapacitás bővítéskor meghaladhatja a 75 kWh-t. Az ügyfelek kezdetben telepíthetnek egy alapegységet, majd közvetlenül további akkumulátormodulokat adhatnak hozzá, amint háztartási villamosenergia-igényük vagy napelem-tömbök bővülnek – így nincs szükség a teljes rendszer cseréjére, és zökkenőmentesen alkalmazkodni lehet a hosszú távú energiatervezéshez.
A 0°C és 65°C közötti töltési hőmérsékleti tartományával és -20°C és 65°C közötti kisütési tartományával az egység stabilan működik a legtöbb régióban előforduló tipikus éghajlati viszonyok között. A teljesítménycsökkentés csak szélsőségesen alacsony hőmérsékleti (-10°C és 10°C) vagy magas hőmérsékleti (40°C és 50°C) között történik. A 3000 méteres magasságig történő telepítéshez tanúsított rendszer megbízhatóan működik különböző környezetben, a városi és vidéki környezettől a hegyvidéki régiókig.
A természeténél fogva biztonságos lítium-vas-foszfát (LiFePO4) anyagok felhasználásával a termék nem jelent hőkiesés kockázatát. A teljes rendszer négy fő nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkezik – IEC62619, UN38.3, CE és CEC. Ezenkívül egy beépített 100A-es egyenáramú megszakítóval rendelkezik, amely védelmi és leválasztási funkciókat is ellát, teljes mértékben megfelel a beltéri elektromos biztonsági szabványoknak, és biztosítja a teljes szabályozási megfelelést a beltéri falra szerelt telepítéseknél.
A szabadalmaztatott intelligens akkumulátor-kezelő rendszerrel (BMS) felszerelt egység előtöltési funkcióval rendelkezik, amely hatékonyan védi a későbbi invertereket és az elektromos terheléseket. Tartalmaz egy aktív cellakiegyenlítő funkciót is, amely kiegyenlíti az egyes cellák töltöttségi állapotát, ezáltal meghosszabbítja a teljes akkumulátorcsomag teljes élettartamát. Ezenkívül a rendszer több kommunikációs protokollt is támogat – beleértve a CAN-t, az RS485-öt és a Wi-Fi-t –, amelyek lehetővé teszik az üzemi adatok távoli megfigyelését és az online firmware-frissítéseket a kényelmes és hatékony karbantartás és üzemeltetés érdekében.
Az 51,2 V-os, 100 Ah-s LiFePO4 akkumulátorcsomag IP30-as védettséggel rendelkezik, így hatékonyan megakadályozza a kis idegen tárgyak bejutását, és alkalmassá teszi száraz beltéri használatra. Az egység robusztus, zárt szerkezeti felépítésével büszkélkedhet, 5% és 90% közötti üzemi hőmérséklet- és páratartalom-tartományban (nem kondenzálódik), amely stabil, hosszú távú működést biztosít tipikus beltéri körülmények között, például otthonokban, irodákban és kiskereskedelmi üzletekben.
|
Paraméter |
Érték |
|
Névleges feszültség |
51,2 V |
|
Névleges kapacitás |
100 Ah |
|
Névleges energia |
5,12 kWh |
|
Üzemi feszültség tartomány |
43,2 V – 57,6 V |
|
Töltőfeszültség (ajánlott) |
57,6 V |
|
Feszültségcsökkenés elleni védelem |
43,2 V |
|
Ajánlott töltő/kisütési áram |
50 A |
|
Max. Kisülési áram |
100 A |
|
Kommunikációs protokollok |
RS485, CAN, WiFi |
|
IP minősítés |
IP30 (beltéri használatra) |
|
Életciklus |
≥6000 ciklus 25°C-on, 90% DoD, 0,2C |
|
Nettó súly |
43 kg |
|
Méretek (Szé × Ma × Mé) |
374 × 650 × 143 mm |
|
Cell Type |
LiFePO₄ (lítium-vas-foszfát) |
|
Tervezési élet |
10-15 év |
|
Töltési hőmérséklet |
0-65°C |
|
Kisülési hőmérséklet |
-20 ~ 65°C |
|
Relatív páratartalom |
5% ~ 90% (nem lecsapódó) |
|
Max. Telepítési magasság |
≤3000 m |
|
Párhuzamos kapcsolat |
Maximum 15 egység támogatása |
|
Telepítési hely |
Beltéri |
|
Telepítési mód |
Falra szerelhető |
|
Tanúsítványok |
IEC62619, UN38.3, CE, CEC |


Kifejezetten kis méretű otthonok és lakások erkélyes napelemes rendszereihez tervezett egység lehetővé teszi az áram tárolását mindössze egy vagy két napelem segítségével. Ennek a tárolt energiának a csúcsigényes időszakokban történő felhasználásával hatékonyan csökkentheti a villanyszámlákat anélkül, hogy kiterjedt lakásfelújításra lenne szükség; a rugalmas telepítés minimális helyet igényel.
Hirtelen áramszünet esetén az egység folyamatos áramellátást biztosít a nélkülözhetetlen eszközöknek – például beltéri világításnak, Wi-Fi routernek, kis hűtőknek, mobiltelefon-töltőknek –, ezzel biztosítva az alapvető háztartási áramszükségletek kielégítését és kiküszöbölve az áramkimaradások okozta kellemetlenségeket.
Könnyű kialakításának köszönhetően ideális lakóautókban, mobilházakban és távoli területeken található kis kabinokban való használatra. Az önkormányzati hálózati lefedettséggel nem rendelkező régiókban lehetővé teszi egy stabil off-grid villamosenergia-rendszer kialakítását, amely kielégíti a mobil életmód és a távoli élet villamosenergia-igényét.
Szabványos specifikációival és egyszerű telepítésével ez az egység tökéletes a PV-rajongók és a kezdők számára, akik saját energiatároló rendszerüket szeretnék építeni. Az univerzális komponensek használata és az alacsony üzembe helyezési bonyolultság rendkívül hozzáférhetővé és könnyen használhatóvá teszi.
Áramkimaradás elleni védelmet nyújt a kiskereskedelmi POS rendszereknek, biztonsági kameráknak és irodai kommunikációs berendezéseknek, megelőzve az áramkimaradások okozta üzleti megszakításokat és adatvesztéseket, ezzel biztosítva a kis- és mikrovállalkozások zavartalan működését.
Kezdje egyetlen 51,2 V-os, 100 Ah-s LiFePO4 akkumulátorcsomag vásárlásával, hogy létrehozza az alapvető energiatároló rendszert. Később, ahogy háztartása növekszik és az elektromos készülékek száma növekszik, fokozatosan bővítheti a kapacitást további egységek párhuzamos csatlakoztatásával, tökéletesen igazodva családja folyamatosan változó áramigényéhez.
Testreszabási lehetőségeket kínálunk az akkumulátorház színsémájához és fizikai kialakításához. Exkluzív esztétikai stílusokat tudunk kialakítani az Ön márkájának vizuális identitás követelményeihez igazodva, lehetővé téve, hogy egyedi, saját márkája alatt értékesítésre alkalmas termékeket fejlesszen ki.
Az ügyfelek exportszabványai, a piaci értékesítési igények, valamint a logisztikai és szállítási követelmények alapján személyre szabjuk az exkluzív külső csomagolási stílusokat, anyagokat és nyomtatott tartalmat, hogy megfeleljenek a különböző országok és régiók speciális szállítási és kiskereskedelmi megjelenítési követelményeinek.
Professzionális műszaki csapatunk pontosan be tudja hangolni a BMS működési paramétereit, hogy biztosítsa a kompatibilitást az ügyfél által meghatározott invertermodellekkel és fotovoltaikus berendezésekkel. Ez garantálja a teljes rendszer stabil, szinkronizált működését, és javítja az általános integrációs teljesítményt.
Robusztus gyártólétesítményként a KTAC TECHNOLOGY saját márkás gyártásra és teljesen egyedi termékekre egyaránt fogad megrendeléseket. Kiforrott gyártósorainkat kihasználva megbízható szállítási ütemezést biztosítunk – következetesen 10–15 napos átfutási időt tartva –, így ideális partnerré válunk a tömeges exportbeszerzéshez, a márka saját címkézéséhez és hasonló együttműködési modellekhez.
Az 51,2 V-os 100 Ah LiFePO4 akkumulátorcsomag szigorú, harmadik fél által végzett tesztelésen esett át, és számos nemzetközileg elismert tanúsítvánnyal rendelkezik, biztosítva ezzel a gondtalan vámkezelést, rendszerintegrációt és beltéri telepítést világszerte.
|
Tanúsítvány |
Szabvány/hatókör |
Állapot |
|
IEC62619 |
Az ipari lítium akkumulátorok biztonsági követelményei |
Minősített |
|
UN38.3 |
Lítium akkumulátor szállítási biztonság (légi, tengeri, szárazföldi) |
Minősített |
|
CE |
EU piacra jutás (LVD és EMC irányelvek) |
Minősített |
|
CEC |
California Energy Commission – jogosult ösztönző programokra |
Minősített |
|
ISO9001:2015 |
Minőségirányítási rendszer (gyári szintű) |
Minősített |
|
MSDS |
Anyagbiztonsági adatlap – megfelel a globális kémiai előírásoknak |
Elérhető |
A 100Ah-s és a 200Ah-s modellek is ugyanazt a falra szerelhető tervezési filozófiát, A-kategóriás LiFePO₄ cellaminőséget, intelligens BMS-t és nemzetközi tanúsítványokat tartalmaznak. Azonban kifejezetten eltérő felhasználói profilokat és alkalmazási skálákat szolgálnak ki. Az alábbiakban egy áttekinthető összehasonlítás található, amely segít az Ön egyedi igényeinek megfelelő választásban.
Gyors összehasonlító táblázat
|
Összehasonlító elem |
51,2V 100Ah |
51.2V 200Ah |
Előny |
|
Névleges energia |
5,12 kWh |
10,24 kWh |
200Ah = 2× kapacitás |
|
Javasolt töltés/kisütés |
50A |
100A |
A 200 Ah nagyobb áteresztőképességet biztosít |
|
Max. Kisülési áram |
100A |
200A |
A 200 Ah nagyobb terhelést is támogat |
|
Nettó súly |
43 kg |
~80 kg |
100Ah = könnyebb, egyszerűbb önálló telepítés |
|
Méretek (Sz × Ma × M) |
374×650×143 mm |
850×500×160 mm |
200Ah = ultravékony profil; 100 Ah = kompaktabb hely |
|
Párhuzamos támogatás |
Akár 16 egység (~80 kWh) |
Akár 16 egység (~163 kWh) |
A 200 Ah nagyobb teljes kapacitást ér el kevesebb egységgel |
|
Cell Brand |
Testreszabható (A fokozat) |
NAGY ERŐ (fix) |
200Ah = prémium fix márka; 100Ah = rugalmas beszerzés |
|
Legjobb For |
Bejárati szint, erkély, lakóautó, barkács |
Teljes lakás, kereskedelmi, telekommunikációs |
— |
Legfeljebb 16 egység párhuzamba állítható, így a teljes kapacitás meghaladja a 80 kWh-t. Ez lehetővé teszi, hogy kicsiben kezdje el, és szükség szerint méretezze meg.
Igen. A mindössze 43 kg-os nettó tömegnek és a fali tartókonzoloknak köszönhetően egyetlen személy is biztonságosan emelheti és telepítheti. Továbbra is javasoljuk a megfelelő emelési technikák vagy segítség igénybevételét a biztonság érdekében.
Az optimális ciklusidő érdekében 50A-es töltést és 50A-es kisütést (kb. 0,5C) ajánlunk. Az akkumulátor akár 100A-es kisülést is képes kezelni rövid ideig.
Igen, az akkumulátor szabványos CAN és RS485 protokollokat használ. A legtöbb nagyobb hibrid inverterrel működik olyan márkáktól, mint a Victron, GoodWe, Growatt, Sofar, Deye és még sokan mások. Kérjük, adja meg az inverter modelljét a kompatibilitás ellenőrzéséhez.
Igen, beépített 100A DC megszakítóval rendelkezik a biztonságos telepítés és karbantartás érdekében.
Az IP30 besorolás csak beltéri használatra alkalmas. Kültéri alkalmazásokhoz, kérjük, szerelje be időjárásálló burkolatba, vagy válassza kültéri besorolású modelljeinket.
A helyi áramdíjaktól és a napelemes beállítástól függően sok vásárló 3-6 éves megtérülési időt lát, ha napi csúcsborotválkozásra vagy saját fogyasztásra használják.
20+ év folyamatos tápegység gyártási tapasztalat (2004 óta)
3 gyár, 8000+ m² termelési szint
100+ professzionális személyzet, köztük elkötelezett minőségbiztosítási és értékesítés utáni mérnökök
Több mint 30 országba exportálták Ázsiában, Afrikában, Európában és Amerikában
Ügyfelei közé tartozik az AVTEK, a POWERMAN és a Tier-1 forgalmazók Thaiföldön, Dél-Afrikában és az Egyesült Királyságban.
Cím
No. 82, Xiaotang Gongye Avenue, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong tartomány, Kína
Tel